تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ

تمام مدل های تلویزیون سامسونگ رو در یک قاب تماشا و انتخاب کنید.

مقایسه آسان و خرید آنلاین تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ 89 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • (2018) تلویزیون 4K

  تلویزیون 4K سامسونگ

  تلویزیون های اچ دی با کیفیت 1080 ؛ رزولوشنی برابر با 1920 در 1080 پیکسل دارند و در استاندارد 4K این رزولوشن به 4096 در 2160 پیکسل می رسد. یعنی رزولوشنی ۴ برابر استاندارد 1080که هم اکنون در تلویزیون های اچ دی و دیسک های بلو- ری در دسترس است.

 • (2018) تلویزیون Curved

  تلویزیون کرو - (Curved) سامسونگ

  صفحه نمایش Curved در آن زمان برای اولین بار در Cinerama که سینماهایی بزرگ شامل سه پروژکتور برای پخش تصویر و صفحه نمایش Curved عریضی برای نمایش تصویر بودند، استفاده شد. تکنولوژی نمایش تصویر روی صفحه Curved از آن زمان تا به امروز سیر تکاملی خود را طی کرده است و در مکان‌های متنوعی همچون مجموعه سینماهای IMAX، درون کابین خلبان هواپیماها و سالن‌های مبادلات بورس از این نوع صفحه نمایش استفاده می‌شود. به دلیل تطابق صفحه‌های نمایش Curved با شکل چشم انسان و اینکه زاویه دید بیشتری از بیینده را پوشش می‌دهد یا به عبارت دیگر به دلیل خاصیت پانوراماتیک بودن، حس غوطه‌وری در تصویر و هیجان تماشا را افزایش می‌دهد.

  علاوه بر این فاصله بیننده از صفحه نمایش و بزرگی صفحه نمایش نیز حائز اهمیت است؛ یعنی به میزانی که ابعاد صفحه نمایش بزرگ‌تر می‌شود فاصله بهینه بیننده از صفحه نمایش نیز افزایش می‌یابد. این همان تجربه‌ای است که در سینما برای تماشاگران پدید می‌آید.

 • (2018) تلویزیون LED

  تلویزیون LED سامسونگ

  LED مخفف واژه Diode Light Emitted و به معنای دیود ساطع کننده نوراست.
  دیودهای ساطع‌کننده نور در واقع جزو خانواده‌ دیودها هستند که دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی‌ها به شمار می‌آیند.
  خاصیتی که LED ال ای دی ها را از سایر نیمه‌‌هادی‌ها متمایز می‌کند این است که با گذرجریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ازآنها ساطع می‌شود.
  LEDها تا اواخر دهه گذشته فقط می‌توانستند سه نور آبی، سبز و قرمز تولیدکنند که این موضوع باعث کاربرد محدود آنها بود، اما این اواخر LEDهایی با رنگ آبی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند نور سفید با هاله‌ای از رنگ آبی تولید کنند.
  به همین دلیل درآینده نزدیک می‌توان شاهد استفاده از این تکنولوژی در تولید تلویزیون و مانیتور بود.

 • (2019) تلویزیون Full HD
 • (2019) تلویزیون 4K
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 89 آیتم
نمایش 1 - 12 از 89 آیتم